6 600 грн
Опис

Ортопедичний матрац Sun Yellow Matroluxe – це двосторонній пружинний матрац з асиметричним рівнем жорсткості, а його висота становить 26 сантиметрів при цьому здатний витримати навантаження до 170 кг на одне спальне місце. П’яти зональний блок пружин Pocket Spring з інноваційним боковим посиленням Butterfly і рамкою з сталі по периметру – це основа матраца Sun Yellow Matroluxe . Кожна з пружин має окремий чохол і не залежить від інших, що забезпечує точковий розподіл навантаження і ідеальне повторення контурів тіла.

Застосування матеріалу Thermofiber забезпечує захист м’яких шарів матраца від негативного впливу пружин. Він доповнює матрац жорсткість і збільшує термін його експлуатації.

Latex Foam – це поєднання пінополіуретану і латексу. Цей наповнювач є екологічно чистим і має гіпоаллергенні, протигрибкові і антимікробними властивості. Матеріал швидко приймає форму тіла і не схильний до деформацій. Він додає матрацу комфортну м’якість і підвищує його зносостійкість, навіть після тривалого використання.

Піна Memory Foam сприяє зниження контактного тиску, що чиниться матрацом на тіло людини, що стимулює периферичний кровообіг і надає максимальну підтримку тіла.

Кокосова койра Coconut Coir є натуральним пресованим матеріалом з хорошою пружністю і жорсткістю. Еластичність койрі надає просочення латексом – як підсумок міцний і гігієнічний матеріал з високим терміном експлуатації. Особливістю кокосової койри є антибактеріальні властивості. Вона не деформується, не розкладається і стійка до гниття.

Чохли матраців лінійки Yellow виконані з ексклюзивної тканини BeautySonno, розробленої за індивідуальним замовленням для компанії Matroluxe, яка використовується тільки в цій лінійці. Тканина розроблена таким чином, щоб створювати максимальний комфорт і м’якість під час дотику. Ви відчуєте повне занурення в сон завдяки ідеально збалансованій щільності тканини. Чохол з тканини BeautySonno – це ідеальне рішення для сну, відпочивайте фізично та емоційно.

• Висота моделі до 26 см.
• Ступінь жорсткості: середня/м’яка
• Рекомендоване навантаження – до 170 кг на спальне місце
• Гарантія: 5 років
• Ефект Зима/Літо: Є

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email