Вибір односпального ліжка: на що звернути увагу і яких помилок можна уникнути?

Коли ваше чадо вже зовсім подорослішало, і ви хочете забезпечити йому міцний і здоровий сон, настає час  вибору нового ліжка для підлітків. Сьогодні ми поговоримо про різні односпальні моделі для хлопчиків і дівчаток, як їх вибрати, на що звертати увагу і які помилки найчастіше допускають при покупці меблів.

Що важливо врахувати при покупці ліжка для підлітка?

  • Матеріал, з якого виготовлений каркас. Це один з найважливіших моментів, який не варто упускати. Від цього безпосередньо залежить не тільки якість і зовнішній вигляд виробу, але і термін експлуатації. Каркас односпального ліжка може бути виконаний з металу, масиву дерева або ламінованої ДСП.Звичайно, найбільш зносостійким і перевіреним часом, вважається металевий каркас. Він здатний витримувати велику вагу, йому не важливі перепади температури і часті розбирання / збірки для переїзду. При цьому такий варіант скоріше підходить дорослим, ніж підліткам. У свою чергу дерев’яна рама не менш практична і зручна, але у неї знижена стійкість до несприятливих зовнішніх факторів. Наприклад, при підвищеній вологості вона може бути пошкоджена грибком, при сильному сонці – розсихатися. Ламінована ДСП – це найбільш популярний варіант через доступність у ціні, але термін експлуатації такого ліжка для підлітків значно нижчий.

  • Основа ліжка, яка відповідає за правильне положення тіла сплячого і відповідно його здоров’я. Каркас лише підтримує всю цю конструкцію. Є два найбільш популярні варіанти – ламелі і фанерний щит. Дерев’яні підліткові ліжка краще вибирати з дном із ламелей, так як саме вони знімають напругу з хребта і значно підвищують ефект ортопедичного матраца. Це особливо важливо для дітей і підлітків, так як у них опорно-руховий апарат тільки формується.
  • Матрац – не менш важлива складова, ніж саме ліжко. Для підлітків і дітей варто вибирати тільки найкращі ортопедичні матраци.  Вибирати їх слід виключно за індивідуальними вимогами, з огляду на поточний стан здоров’я людини, жорсткість, висоту матрацу і не тільки.
  • Наявність додаткових функцій. Це може бути односпальне ліжко з ящиками, підйомними механізмами, захисними бортиками, різними декоративними елементами. Тут дуже важливо перед покупкою визначитися, що саме вам потрібно від цього спального місця. Чим більше функцій має обрана модель, тим вища її вартість, а найчастіше ми не використовуємо ці функції взагалі.

Які помилки ми допускаємо при виборі дитячого ліжка для дівчинки чи хлопчика?

  • Вибір виключно за зовнішнім виглядом – це помилка номер один. Краса не забезпечить вашій дитині комфортне спальне місце і не прослужить багато років. Тому не варто ставити цей критерій на перше місце при виборі підліткового ліжка;
  • Занадто безтурботне ставлення до вибору матеріалів. Звичайно,  консультанти будуть говорити вам тільки найкраще про всі моделі односпальних ліжок, при цьому не варто боятися запитати про сертифікати, що підтверджують вони якість використаних матеріалів;
  • Облік габаритів. Це вкрай важливо, але не завжди про це пам’ятають. Всі думають, що ліжко для дітей запросто поміститься в будь-якому місці. При цьому їх розміри бувають різними, наприклад, ліжко трансформер для підлітків повинне запросто розкладатися, але простір в кімнаті мусить дозволяти це. Перед покупкою ретельно поміряйте кімнату і сплануйте розстановку меблів, щоб потім не було проблем;
  • Зайва багатофункціональність. Як ми вже писали вище, односпальні ліжка для підлітків бувають з різними додатковими функціями, такі як ящики, бортики і т.д. Вони часто привертають увагу, але не завжди практичні та необхідні, тому добре продумайте всі нюанси перед покупкою.

Якщо ви скористаєтеся нашими рекомендаціями, то зможете підібрати ідеальне дитяче односпальне ліжко і подарувати своїй дитині комфортний і здоровий сон. Крім того купити різні моделі можна прямо на нашому сайті. У каталозі ви знайдете найцікавіші моделі ліжок, які можна змінювати і комбінувати за власним бажанням.

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Наш блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку