Односпальне ліжко – між чим вибирати ?

Для кожної людини спальня – це особливе місце. Місце спокою, комфорту та відпочинку. Саме тут можна справді розслабитись та набратись сил на день прийдешній.
Односпальне ліжко
Ліжко – це основний елемент спальної кімнати, і дуже важливим є не тільки його зовнішній вигляд, а й його комфорт та зручність.

Сон – це дуже важливий елемент людського буття, адже коли ви купити ліжко зручне, ви солодко засинаєте після тривалого та, можливо, виснажливого дня, і прокидаєтесь активною та життєлюбною людиною, готовою до нових подвигів та добросовісній службі суспільству.

Купити ліжко односпальне чи двоспальне

Перед вибором та покупкою такої важливої та необхідної речі у спальну кімнату варто дуже добре замислитись.

Візьміть до уваги:

  • Ваш вік. Адже, якщо ви купуєте ліжко безпосередньо для себе, то односпальний варіант саме для вас. Якщо ж ви обираєте варіант для сімейної пари – обирайте двоспальний варіант.

Якщо ви обираєте ліжко для дитини чи підлітка – сучасні односпальні ліжка якнайкраще пасуватимуть до стильного інтер’єру та будуть зручними і комфортними для дітей.

  • Інтер’єр кімнати. Здавалось би, кожен хоче, щоб в ліжку було доволі багато місця, навіть на одну особу. Саме тому, інколи, замість того, щоб обрати обрати ліжко односпальне на замовлення, спеціально під розмір обраного місця, куди цей предмет інтер’єру впишеться ідеально, обирають масивне двоспальне ліжко, яке забирає все місце в кімнаті.
  • Ваші особисті побажання. Так, це є дуже важливий момент, адже впевнені, що майже всі ми в дитинстві, лежачи на такому незручному розкладному дивані та розглядаючи килим на стіні, мріяли обов’язково купити односпальне ліжко, яке буде надзвичайно красивим та комфортним. То, чому б не здійснити саме ту мрію, та обрати варіант на замовлення?

Ліжка кімнатні односпальні: вибір

Односпальне ліжко
Сучасні виробники пропонують доволі багато різноманітних моделей ліжок, виготовлених з доволі різноманітних матеріалів та у різних моделях та варіаціях.

Їх, умовно, можна поділити на деякі типи:

  • Подіум. Комфортна та зручна модель, що міститься на каркасі. Особливістю таких моделей є те, що вони містять нішу, куди ви можете складати постіль чи інші речі. Механізм, що присутній там доволі легкий та зручний у використанні. Купити односпальне ліжко такого типу ви можете і через те, що вони не тільки місткі, а ще й доволі красиві та практичні, адже оббивка для них використовується практична та різноманітна, тим паче, за бажанням замовника, можна обрати не тільки навіть найбільш ексклюзивний варіант оббивки, а я додатковий декор.
  • Ліжка з Двп Дсп вкладкою. Таку вкладку прийнято використовувати в односпальних варіантах, що призначені для дітей. Тим паче, якщо правильно обрати матрац, то дитина у більш дорослому житті, не буде мати проблем з осанкою.
  • Безкаркасні моделі. Такий тип односпального ліжка має вигляд рами, він є доволі ефективним та популярним серед користувачів. Місце для спання на такому односпальному ліжку – це каркас, що стоїть самостійно, має ніжки та ортопедичні ламелі.
  • Топчан. Чудовий варіант інтер’єру, де немає багато місця для повноцінного односпального ліжка. Варіант доволі багатофункціональний, адже використовувати його можна і як диван, і як повноцінне ліжко для однієї особи. Чудово виконуватиме роль спального місця у дитячій кімнаті, особливо коли ви бажаєте, щоб на ліжку були бортики.
  • Двох’ярусні ліжка. Чудовий варіант для економії місця в кімнаті, адже нижній ярус можете використовувати в якості робочої зони, а от верхній – для зони відпочинку.

Де купити односпальне ліжко

Виробник ліжок «Camelis-mebel» – на ринку вже доволі тривалий час, а саме – 4 роки. За цей період – ми стали одними з провідних лідерів на ринку України. Наша основна мета – створення безпечних, якісних та екологічно чистих продуктів. Наше виробництво постійно розширюється, а спеціалісти – освоюють нові сучасні технології – все для того, щоб наш клієнт був максимально задоволеним.

Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення односпальних ліжок – сертифіковані та відповідають усім вимогам щодо техніки безпеки.

Для того, щоб купити односпальне ліжко у Львові та по області, вам варто тільки переглянути каталог запропонованих товарів, обрати модель та розмір, і здійснити покупку. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання – телефонуйте менеджерам нашої компанії, вони з радістю нададуть вичерпну та професійну інформацію, що дозволить зробити ваш вибір легким, і в результаті, ви точно залишитесь задоволеними.

7 229 грн
Бук
Дуб
Сосна
3 935 грн
Бук
Дуб
Сосна
3 561 грн
Бук
Дуб
Сосна
5 475 грн
Бук
Дуб
Сосна
camelia
Коментарів немає
Категорії:
Наш блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку