Переваги букових ліжок

Бук — деревина, що не поступається за якістю дубу, Ліжко з букапроте значно дешевша. До переваг буку належить також простота обробки, а значить, меблі з буку можуть мати різноманітний декор та вишукані форми. Букова деревина цінується за те, що вона екологічно безпечна, адже бук у промислових масштабах росте в екологічно чистих регіонах. Тож складно знайти щось краще за бук для виготовлення меблів.

Декоративні властивості буку

Букова деревина має помітний візерунок. Вона не може бути настільки світлою, як масив сосни, проте доступна палітра кольорів дозволяє використовувати бук у найрізноманітніших стилях інтер’єру — від світлого та делікатного провансу до прагматичного модерну.

Слід зазначити, що з часом бук може змінювати природний колір. У свіжої деревини колір світлий жовтувато-рожевий, проте з часом деревина темніє.

Природний колір дає можливість надавати меблям різного відтінку просто вкривши меблі лаком з потрібним відтінком.

Технічні переваги

Бук — деревина масивна, тому легко знайти деталі, щоб виготовити негабаритне ліжко на замовлення. Дерев’яні меблі з буку важитимуть більше, ніж дубові аналоги, проте це для ліжка не є вадою. Так само, як і не дуже добра стійкість до вологи — ліжко розташоване у спальні, тому волога не руйнуватиме дерев’яні деталі.

Слід зазначити, що букова деревина дуже швидко сохне й стає приданою до промислової обробки. Це є гарантією якості меблів з буку — виключена можливість ситуацій, коли з часом дерев’яні елементи сохнуть і деформуються.

Букова деревина пружна, тому використовується й для виготовлення ламелей. Якщо потрібно купити ліжко, яке буде витримувати неабиякі навантаження і при цьому має забезпечити належний комфорт, обирайте моделі з буку.

Дешева сировина та простота обробки, висока якість кінцевого продукту вишуканий зовнішній вигляд — причина того, що букові ліжка набули неабиякої популярності.

Як купити матрац на букове ліжко?

Ліжко з бука
Букове ліжко можна доповнити матрацом різної товщини. Для того, щоб визначитися з типом матрацу, слід звернути увагу не тільки на габарити ліжка, але й на щільність розташування ламелів. Чим щільнішими є ламелі, тим жорсткішим має бути матрац

І на ліжка, і на матрац ціна у нашому інтернет-магазині є цілком доступною. Більш детально про наявні букові ліжка та переваги кожної моделі клієнтам розкаже менеджер.

Обирайте краще — придбайте вишукане, міцне та зручне букове ліжко!

camelia
Коментарів немає
Категорії:
Наш блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку