Матрац Gold

8 500 грн
Опис

Ортопедичний матрац Yellow Gold Matroluxe – це двосторонній м’який пружинний матрац. Основою матраца є 7-ми зональний блок пружин Pocket Spring з інноваційною системою бічної підтримки Butterfly. Кожна пружина має окремий чохол і працює незалежно один від одного. Рівномірний принцип розподілу навантаження дозволяє прийняти правильне анатомічне положення тіла під час відпочинку.

Система пружин з 5-ти незалежних поперечних зон підтримки з унікальними системами кутової підтримки, системи Butterfly і додатковим посиленням двома рамками зі сталі. Система пружин Multi Pocet була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людини. Таке поперекове зонування досягається за рахунок комбінування пружин різної жорсткості та діаметру. Таким чином забезпечується підтримка хребта у правильному положенні під час сну за рахунок основи матрацу – системи пружин Multi Pocket.

Матеріал Memory Foam має пористу структуру і володіє ефектом пам’яті. Він реагує на вагу за рахунок пластичності і м’якості, тим самим знижуючи тиск на кровоносні судини і м’язи.

Coconut Coir – натуральний екологічний матеріал з волокон рослинного походження. Добувають їх з волокон горіхів кокосової пальми, що після тривалого процесу переробки, перетворюються на листи різної товщини, які використовуються при виготовленні ортопедичних матраців. Особливістю кокосової койри є антибактеріальні властивості. Вона не деформується, не розкладається і стійка до гниття.

Перфорований латекс має мікропористу структуру, заповнену повітрям, завдяки чому матрац «дихає». Латекс додає матрацу пружність і еластичність. Він є натуральним довговічним матеріалом.

Койра латексована Sisal – сизаль отримують з волокон листя тропічної рослини Агави сизалеві і просочують натуральним латексом. Волокна сизалю характеризуються більш високою зносостійкістю в порівнянні з кокосовою койрою. Такий ефект досягається завдяки збільшеній товщині і довжині натурального волокна сизалю.

Чохли матраців лінійки Yellow виконані з ексклюзивної тканини BeautySonno, розробленої за індивідуальним замовленням для компанії Matroluxe, яка використовується тільки в цій лінійці. Тканина розроблена таким чином, щоб створювати максимальний комфорт і м’якість під час дотику. Ви відчуєте повне занурення в сон завдяки ідеально збалансованій щільності тканини. Чохол з тканини BeautySonno – це ідеальне рішення для сну, відпочивайте фізично та емоційно.

• Висота моделі: до 30 см.
• Ступінь жорсткості: м’яка
• Рекомендоване навантаження: без обмежень
• Гарантія: 5 років
• Ефект Зима/Літо: Є

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email