Матрац Marsalla / Марсала

3 150 грн
Опис

Марсала входить в одну з інноваційних розробок Four Red – лінійки матраців з покращеними властивостями. Ортопедичний ефект в даній моделі реалізований пружинними елементами з різними параметрами жорсткості, які розташовані відповідно до анатомічно правильних вигинів хребта. М’якість пружин дублюється кокосовим волокном і повстю, в результаті чого матрац має асиметричні по жорсткості поверхні.

Технічні характеристики

  • Висота  – 20 см.
  • Жорсткість сторін: 3 / 4
  • При виборі необхідно врахувати, що є обмеження по масі користувача з розрахунку на одиночне спальне місце. Воно не повинно бути вище 140 кг на одне спальне місце

Конструкція складена з наступних матеріалів:

  • Пружинного блоку Pocket Spring 5zon з різними ділянками жорсткості елементів;
  • Foam-mix – пористого матеріалу для пружної поверхні;
  • Термовойлок – ізолюючого і утримуючого тепло матеріалу.
  • Також пружини посилені подвійною рамою і єврокаркасом для запобігання передчасної деформації.

Марсала має ефект Зима – Літо, тобто дві поверхні з різним ефектом. Одна з них має шар з вовняних волокон, здатний зігріти і утримувати тепло.

Кокосова койра – волокно з кокосових горіхів. 100% натуральний матеріал, що скріпляє натуральним латексом, що дає об’ємну пружну повітропроникну структуру.

Thermofelt – термовойлок – органічний матеріал, продукт термічного з’єднання волокон і невід’ємний елемент якісного матраца. Його головне призначення – розподіляти навантаження.

Pocket Spring 5zon – незалежний пружинний блок, який забезпечує максимальну ортопедичну і анатомічну підтримку. Кожна пружина знаходиться в окремому тканинному чохлі, що дозволяє окремим частинам матраца не взаємодіяти між собою. Мультизонний блок забезпечує правильну підтримку для 5-ти зон тіла, завдяки різній жорсткості пружин.

Foam-mix – інноваційний матеріал, отриманий шляхом змішування пінних з’єднань. Щільна структура матеріалу робить його надзвичайно надійним і пружнім.

Для підтримки чистоти чохол можна зняти і випрати в пральній машині, так як технологія глибокої прошивки надійно захищає його склад від передчасного зносу.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email